Rallye

Rallye

Igazi raliünnep volt a Casentino Rali, amely a rendezés, a pályák és az ellenfelek tekintetében is az idei szezon legkiemelkedőbb futama volt Fogasy Gergely és Berendi Dávid számára.

Ahogy az elmúlt években, az idei évben is egy versenyre visszatér korábbi sikerei színhelyére a Korda Racing Mitsubishis pilótája Strider Zoltán és ellátogat a gyorsasági bajnokság soron következő állomására a 35. Mátrai Hegyiversenyre.

A Mitropa Kupa egyik legrangosabb versenyén áll rajthoz a hétvégén Fogasy Gergely és Berendi Dávid, Peugeot 208 T16-tal, az olaszországi Casentino Ralin.

Nemrég volt a Székesfehérvár Rally. Harmadik helyen végzett a Kronome - Molnár ralipáros. Ákost kérdezem a verseny után.

Interjú Ifj. Bihari Péter raliversenyzővel a TAXI4 Székesfehérvár Rali után.

Kurtos Robi és Szegedi Máté nem tétovázott sokat, hamar és alaposan a lovak közé csaptak az Iseum Rallye-n, de kétszer hibát vétettek, a saras pályákon, amik után nem sok, maximum 10 kilométer hiányzott ahhoz, hogy eljussanak az első nap végi szervizig.

Kontakt

• Email

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.