Rallycross

Rallycross

Kategóriagyőzelmet szerzett Nagy Benjámin az Euroaszfalt Rallycross Országos Bajnokság ötödik futamán a Rabócsi Ringen.

Szeptember 12-13-án zajlott az Euroaszfalt Rallycross Országos Bajnokság negyedik futama, amit Nagy Beni szerencsésen meg is nyert.

Győztes gumi taktikával Luigi nyerte a második versenyt is az új Hybrid rallycross sorozatban.

Euroaszfalt Rallycross Bajnokság 2. forduló Máriapócs Total Rallycross Parádé. Beszámoló.

Túl van Nedecki Lackó 2020 első rallycross versenyén.

Nagy Benivel készített interjút itt olvashatják 2020 első rallycross versenye után.